صفحه اصلي|مراكز آموزشی |English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي

  
   
   
  

   

   
   
   
   

 

 
 
 
 
 • اعطاء مجوز مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی به دانشگاه قرآن و علوم حدیث
  مجوز مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه قرآن و علوم حدیث با حضور مدیر دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران به رئیس این دانشگاه، اعطاء شد.

 • معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ی کشور از آغاز ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی خبر داد
  این دوره از مسابقات در 43 رشته و 6 گروه تخصصی برگزار می شود، گفت: این دوره از مسابقات با همکاری و مشارکت نهادهای آموزشی، شرکای بخش دولتی و خصوصی برگزار می شود.

 • رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور: گسترش نهضت مهارت آموزی اقدامی ملی در راستای گسترش آموزش‌های مهارتی و مهارت‌افزایی کارجویان و شاغلان است
  معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان بهزیستی کشور و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و دیگر مسئولین در راستای هم افزایی در گسترش آموزش های مهارتی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شماره چهار خواهران و برادران شهید بهرامی بازدید کردند.

 • افتتاح مرکز جوار کارگاهی و رونمایی از دو محصول دانش بنیان شرکت آپکو
  در مراسمی با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، رئیس شرکت آپکو و جمعی از مدیران عامل شرکت های تابعه ایران خودرو مرکز جوار کارگاهی در این شرکت افتتاح و از دو محصول دانش بنیان رونمایی شد.

 
   
با هدف ارتقاء مهارت های شغلی نیروهای خدمات استان تهران برگزار شد:
دوره های آموزشی تشریفات ویژه نیروهای خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
دوره های آموزش تشریفات اداری و پذیرایی، ویژه نیروهای خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با هدف ارتقاء مهارت های شغلی با مشارکت بخش خصوصی در محل این اداره کل برگزار شد.
 ١٦:٣٢ - شنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت با فرماندار جدید این شهرستان
مهدی مرادی وجدانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت با محسن اردستانی فرماندار جدید این شهرستان در راستای تعاملات اثر بخش و ظرفیت های موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار فرماندار پاکدشت ضمن ابرازخرسندی از آموزش جوانان درمراکز آموزشی فنی و حرفه ای اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای با بهره گیری ازآموزش های مهارتی راه رسیدن به اشتغال پایدار وکسب درآمد را برای جوانان جویای کار هموار می کند.
 ١٣:١٢ - شنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد، برگزار شد:
اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص) در جوار حرم امام راحل و با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران و استاندار تهران
حضوربسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهیدبهشتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران درتجمع بزرگ و سازمان یافته گردان های "الی بیت المقدس" بسیجیان ادارات وسپاه حضرت محمدرسول الله (ص)تهران بزرگ با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران و دکترمنصوري،استاندار تهران در جوارحرم مطهر امام خمینی(ره)
 ١٩:٥١ - جمعه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در آیین انعقاد تفاهم نامه "توسعه تعاملات اجرایی و آموزشی" کانون انجمن صنفی بازنشستگان کشور با اداره کل استان تهران بیان کرد:
بازنشستگی فصلی از زندگی است که استقلال فکری انسان، به حد اعلی رسیده و می توان از گوهر وجودی فرد بازنشسته، با کوله باری از تجارب ارزنده بهره مند شد.
در راستای بهره مندی از دانش و تجربیات جامعه بازنشستگان انعقاد تفاهم نامه اجرایی و آموزشی اداره کل استان تهران با کانون انجمن صنفی بازنشستگان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت گرفت.
 ١٦:٣١ - پنج شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مدیر کل مرکز سنجش مهارت و صلاحیت های حرفه‌ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از محل اجرای آزمون های سنجش و ارزیابی مهارت استان تهران
برگزاری آزمون هماهنگ تفاهم نامه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور درمرکز پنج شهید مروتی:
روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه 1401 رضا احمدی مدیر کل مرکز سنجش مهارت و صلاحیت های حرفه‌ای از محل برگزاری آزمون الکترونیکی در قالب تفاهم نامه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور، واقع در مرکز شماره 5 شهید مروتی بازدید کرد.
 ١٥:٥٤ - پنج شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای ترویج آموزش های مهارتی صورت پذیرفت:
بازدید دانش آموزان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ری
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ری از بازدید دانش آموزان دبیرستان شهید بابایی از کارگاه ها آموزشی این مرکز با هدف ترویج فرهنگ مهارت آموزی خبر داد.
 ١٠:٢٢ - چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای حمایت از منابع انسانی صورت پذیرفت:
نشست صمیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با همکاران مرکز شهید بهرامی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران به همراه معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی این اداره کل با حضور در مراکز برادران و خواهران آموزش فنی وحرفه ای شهید بهرامی از کارگاه های مهارت آموزی بازدید کرده و در نشستی صمیمانه با روسا، کارشناسان، کارکنان و مربیان این مجموعه به بررسی آخرین وضعیت اداری و آموزشی این مراکز پرداخت.
 ١٥:٠٦ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
 
     
 
مسابقات مهارتی فرش دستباف(تند بافی فرش گره ترکی)دوشنبه 26 ارديبهشت 1401

گزارش عملکرد در سال 1400 واحد رسانه و روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهرانسه شنبه 23 فروردين 1401

جداول تعرفه ثبت نام دوره آموزشی و آزمون در پورتال (مراکز ثابت و آموزشگاههای آزاد )در سال 1400 سه شنبه 28 دی 1400

شهریه دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های آزاد در سال 1400دوشنبه 11 مرداد 1400
آموزشهای فنی و حرفه ای به چه شیو ه ای می تواند باعث توسعه اشتغال پایدار در کلانشهر تهران گردد؟

آموزش فناوریهای نوین
آموزش های مهارتی کوتاه مدت
آموزش مهارت های بین رشته ای
آموزش استاد - شاگردی نوین

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
صفحه اصلي|نقشه سايت|English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي
بازديدکنندگان اين صفحه: 6585115 | بازديدکنندگان امروز: 694 | کل بازديدکنندگان: 31676290 | بازديدکنندگان آنلاین: 4 | زمان بارگزاري صفحه: 0/5625 ثانيه